Workshopreeks 'Fotografie voor kids en volwassenen'

Tijdens deze reeks van 2 workshops gaan we bij Smile and Friends fotograferen en ook een stukje op stap. We starten steeds met een theoretisch stukje die we dan omzetten in de praktijk.

We bekijken onze foto's van de vorige workshop en bespreken deze. Deze reeks kan zowel gevolgd worden met een camera of met een smartphone. Je leert de basis van fotografie en we gaan creatief aan de slag.

Heb je zelf geen camera, dan krijg je hier de kans om foto's te maken met een spiegelreflexcamera.

Wat is er inbegrepen? Heel wat fotografienieuwtjes en een digitaal document hiervan, een hapje en drankje, 5 digitale beelden met je eigen naam als fotograaf.

Wat is de prijs? 80 euro voor een reeks van 2 workshops van 3 uur

Voor wie? Voor kids vanaf 8 jaar en volwassenen. Je kan de reeks alleen volgen, in duo, met vriendinnnen,...

Wanneer? Start februari 2026

Wat breng je mee? Voor deze workshop breng je zelf een fototoestel mee... Dit kan een smartphone, een digitale camera, een spiegelreflexcamera,... zijn, en als je dat ook hebt een statief. Zorg ervoor dat je batterij is opgeladen en dat er voldoende ruimte is op je geheugenkaartje om foto's te nemen! Breng ook je oplaadkabel mee. Heb je geen eigen toestel, dan kan je hier gebruik maken van een toestel voor 10 euro per workshop. Graag dit op voorhand  doorgeven.