Workshop 'smartphonefotografie' voor volwassenen
Iedereen kan foto's maken, maar met wat extra tips, maak jij betere foto's van jouw (klein)kind, op reis,...
We gaan aan de hand van het bekijken van foto's een stukje theorie zien en daarna gaan we praktisch aan de slag aan de hand van kleine leuke opdrachten. Voor ieder wat wils!
Je hoeft geen bepaalde voorkennis te hebben van fotografie. Heb je deze dan is dit even goed! ;)
Wat is er inbegrepen? Een 3 uur durende workshop, een digitaal document met alle informatie van de workshop en de opdrachten, begeleiding tijdens het praktische deel, ruimte om vragen te stellen.
Wat is de prijs? 40 euro
Voor wie? Voor volwassenen (dit kan alleen of in duo)
Wanneer? Maandag 19 oktober 2026 van 14 tot 17 uur
Wat breng je mee? Voor deze workshop breng je je smartphone mee. Dit kan een smartphone of een camera zijn. Zorg ervoor dat je batterij is opgeladen en dat er voldoende ruimte is op je geheugenkaartje of smartphone om foto's te nemen! Breng ook je oplaadkabel mee.